Ide kerülnek a társkereső oldallal kapcsolatos információk.







Rollerblade 34 éves társkereső
Nem: | férfi |
Ezt keres: | ismerkedés, kapcsolat, laza kapcsolat |
Családi állapot: | szabad |
Beállítottság: | heteroszexuális |
Testalkat: | átlagos |
Horoszkóp: | skorpió |
és ÍRJ NEKI levelet
Rollerblade bemutatkozása, 34 éves társkereső férfi, Mélykút
Szia! Rasztik Rolinak hívnak Alapból jó indulatú, de bosszúálló, érzéki, szenvedélyes, vad, de hűséges, határozott skorpió! Ha szimpatikus vagyok írj rám nyugodtan, ismerj meg! Ha te is bejössz nekem, akkor nincs akadálya, hogy jobban megismerkedjünk! :) Nincs prémiumom, csak válaszolni tudok.
182 cm
34 éves
Mélykút
Kedvenc zenék:
Mindent meghallgatok ami megfog. Trance, Metal, Dubstep, House,komoly zene
Kedvenc filmek:
LOTR,Hobbit, Inception, Star Trek, X-Men,Avengers, Fight Club,Pillangóhatás
Kedvenc könyvek:
LOTR, Hobbit, Nemere István Titkok Könyve(i), Wass Albert művei
Kedvenc TV műsorok:
Game of Thrones, Hannibal, Dexter, The Walking Dead, Family guy, South Park
Kedvenc sportok:
kondi, biciklizés, foci, LOL :)
További tulajdonságok:
- Szemszín: zöld
- Hajszín: világos barna
- Hajhossz: rövid
- Szemüveg: nem
- Piercing: nincs, és nem is szeretnék
- Tetoválás: nincs, de majd szeretnék
- Végzettség: középfokú
- Gyermekek: nincs tervben
- Alkohol: társaságban, buliban
- Háziállat: van
Néhány további társkereső férfi tagunk:
Társkereséssel kapcsolatos témák, melyek érdekelhetnek:
Az ember nem is gondolná, hogy milyen gyorsan képes eljönni az a pont az online térben való ismerkedés során, amikor valóban szükség lesz az első randi tippekre. Akár kezdő vagy ebből a szempontból, akár haladó, minden bizonnyal te is izgulsz, hogy mikor jutsz oda el egy chatelés során, amikor felmerül az élőben való találkozás lehetősége.
Az első csók nem csupán akkor fontos, amikor kamaszként a nagy szerelmünktől kapjuk, hanem minden egyes kapcsolatban nagy mérföldkőnek számít. Ez egy nagyon bensőséges érintkezési forma, amit nem teszünk meg bárkivel. Éppen ezért még a felnőttek körében is adja magát a kérdés, amikor ismerkedés során kezd komolyra fordulni egy-egy kapcsolat: vajon mikor csattanjon az első csók?
Kétségtelen, hogy szinte mindenki arra vágyik, hogy boldog párkapcsolatban éljen. Csakhogy nem olyan egyszerű ezt megugrani, még akkor sem, ha van párunk. További bonyodalmat okoz, hogy ha nincs, hiszen akkor először meg kell találni a másik felünket, aztán kezdhetünk el azon ügyködni, hogy valóban boldogan éljünk, amíg…
Milliónyi olyan jelenetet ismerhetünk akár könyvekből, akár filmekből, ahol az első találkozók balul sülnek el: köszönhetően a nem megfelelően kiválasztott randi témáknak. Sőt, talán mi magunk is éltünk már át kínos pillanatokat a korábbi próbálkozásaink során, ahol aztán megfogadtuk, hogy mi egészen biztosan nem követünk majd el ilyen baklövéseket.
Amikor az ismerkedés témája kerül terítékre, akkor mindenki a kapcsolatfelvétel mikéntjét taglalja, holott a megfelelő randitippek is hasonlóan lényegesek. Mert ugyebár hiába jutsz el az online beszélgetéstől az első személyes találkozóig, ha maga a randevú rosszul van megszervezve, és bár nagyon szimpatikusak vagytok egymásnak, mégis kudarccal zárul a találka.
Az év végi, év eleji időszak sok ember számára különösen nehéz, hiszen rengetegen kényszerülnek arra, hogy egyedül töltsék a szeretet ünnepét, miközben minden porcikájukkal társra vágynak. Ugyanakkor talán kevesen gondolják, de ezidőtájt igencsak forranak a “vonalak” a társkereső oldalakon, számtalan első randit ütnek le a tagok a két ünnep között, így a női testbeszéd jelekből való felkészülés semmi esetre sem tűr halasztást.
A bemutatkozás minta egy rendkívül lényeges eleme annak a folyamatnak, amelynek a végén remélhetőleg társra lelsz. Az online ismerkedés világa már szinte mindenki számára ismert többé-kevésbé, ugyanis a mai világban, amikor az ismerkedés fő színtere a virtuális platform lett, szinte lehetetlen elkerülni a netes társkeresőket.
Sokak szerint nem csupán egyetlen lelki társ létezik, vagyis nem csupán egyetlen emberrel vagyunk úgymond kompatibilisek, azaz a nagy Ő, az Egyetlen, az Igazi nem is létezik.
Bár már nagyon sokat változott a világ, az ismerkedés 50 felett való megítélése még azért hagy némi kívánnivalót maga után. Sok érintett ugyanis úgy véli, hogy ennyi idősen már semmi értelme ismerkedni, sőt, néhányan akár illetlennek is találják ezt a dolgot.
Társkeresés nagyobb városok szerint
Kaposvári társkereső
Kecskeméti társkereső
Miskolci társkereső
Nyíregyházi társkereső
Pécsi társkereső
Salgótarjáni társkereső
Szegedi társkereső
Székesfehérvári társkereső
Szekszárdi társkereső
Szolnoki társkereső
Társkeresés népszerű kategóriák szerint

Regisztrálj és ismerkedj
a CUPYDO-n!
a CUPYDO-n!
Jelentkezz be, ha szeretnél ismerkedni!
Még nem vagy tag?Regisztrálj!